Општинска управа Котор Варош обновила возни парк

КОТОР ВАРОШ, 3. ФЕБРУАРА – Возни парк Општинске управе Котор Варош богатији је за четири нова Дачиа аутомобила и једну Ладу Ниву, која су недавно купљена сопственим средствима, а биће кориштена за излазак на терен.

Нови аутомобили замијениће аутомобиле купљене 2004. године, који су продати на лицитацији.

Auta 2

Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан рекао је да су нова возила била неопходна, како би општина обновила возни парк локалне управе и одлазак на теренски рад службеника учинила ефикаснијим.

Он је истакао да су наведени аутомобили изабрани због прихватљиве цијене и своје доказане економичности у пракси.

Auta 3

Нова возила ће користити службеници Одсјека за инспекцијске послове и комуналну полицију, Одјељења за стамбено-комуналне послове, Одјељења за просторно уређење и Одјељења за привреду.