Такмичење риболоваца у Котор Варошу

КОТОР ВАРОШ, 12. ЈУНА – Спортско риболовно друштво /СРД/ “Котор Варош” организовало је данас традиционално Општинско такмичење у пецању рибе удицом на пловак у пионирској и сениорској конкуренцији.
IMAG0865

Такмичење је одржано на ријеци Врбањи, а учествовало је 25 риболоваца у обје конкуренције.
Код сениора прво мјесто је припало Драгану Бунићу са уловом од 2 килограма и 730 грама. Други је био Горан Лубурић, а трећепласирани Борис Лакић
Највише успјеха у конкуренцији пионира имао је Ђорђе Девић, док су друго и треће мјесто освојили Данило Ковачевић и Лука Поповић.
Предсједник СРД „Котор Варош“ Самир Скопљак је подијелио пехаре и дипломе најуспјешнијим учесницима, а полазницима школе риболова су уручене чланске карте.
Била је ово прилика да руководство Спортско риболовног друштва Котор Варош и званично похвали појединце и удружења за велики допринос у раду Друштва и организацији оваквих и сличних манифестација.
Посебно признање добио је 81-годишњи Војо Вуковић, који је чак шест пута понио епитет најбољег у лову рибе удицом на пловак.