Честитка начелника поводом Васкрса/Ускрса

КОТОР ВАРОШ, 13. АПРИЛА – Поводом највећег и најрадоснијег хришћанског празника Васкрса/Ускрса, у име општине Котор Варош и у своје лично име, начелник општине Зденко Сакан је упутио честитке свим вјерницима православне и католичке вјероисповијести.

Поштовани Которварошани,

Свим грађанима који славе Христово васкрснуће, желим да у миру и породичној срећи, здрављу и благостању, разумијевању и узајамном уважавању прославе овај највећи Хришћански празник.

Привржени доброчинству, спремности да разумијемо и поштујемо различитости, у традиционалним вриједностима налазимо снагу да се храбро супротставимо бројним искушењима и нашим заједничким дјелима допринесемо бољој и срећнијој будућности наших породица и нашег Котор Вароша.

ХРИСТОС ВАСКРСЕ!