Четврти такмичарски дан оправдао очекивања

КОТОР ВАРОШ, 15. ЈУНА – Завршено је и четврто такмичарско вече 50. јубиларног турнира у малом фудбалу „Котор Варош 2017“. По пријатном времену за игру и пред препуним трибинама игралишта Радничког универзитета виђен је квалилетан фудбал уз мноштво фудбалских мајсторија расположених асова малог фудбала. У групи „А“ је кнежевска екипа „месница Вук“, појачана са неколико играча из Јајца, сигурном игром забиљежила два тријумфа и са прве позиције отишла у осмину финала. Даље се из ове групе пласирала и екипа „Ветерана“, која је својом игром побрала симпатије которварошких љубитеља малог фудбала.
У директном дуелу за пласман у осмину финала Ветерани су послије низа преокрета побједили екипу Жекс Турс са 3:2. Још једну блиставу партију пружио је Дамир Варошић, стријелац два поготка, подигавши својим потезима и головима публику на ноге.
У групи „Б“ је доминирала екипа АШ „Чолић“/ресторан „Ловац“ која је остварила двије убједљиве побједе и са шест бодова и гол разликом 7:0 сигурно обезбиједила пласман међу 16 најбољих екипа. Другог путника у осмину финала одлучивала је утакмица између челиначког Макс комерца и которварошке Тика Таке. Бољи су били Челинчани и послије тијесне побједе од 2:1 осигурали осмину финала.

Распоред утакмица за четвртак (15.06.):
17:00 Општина Котор Варош – Електрокрајина Котор Варош (предузећа)
17:30 МГ Систем – МЗ Забрђе (сениори)
18:00 Пекара „Обеликс“ – Про Динекс (сениори)
18:30 Дермал – Електрокрајина Котор Варош (предузећа)
19:00 Општина Котор Варош – КП Бобас (предузећа)
19:30 МГ Систем – МЗ Врбањци (сениори)
20:00 Пекара Обеликс – Дермал (сениори)
20:30 Општина Котор Варош – Дермал (предузећа)
21:00 КП Бобас – Електрокрајина Котор Варош (предузећа)
21:30 МЗ Врбањци – МЗ Забрђе (сениори)
22:00 Про Динекс – Дермал (сениори)