Ресторан „Мила Ми“ тријумфовао у Врбањцима

КОТОР ВАРОШ, 3. АВГУСТА–Прво мјесто на Илинданском турниру у малом фудбалу „Врбањци 2017“ освојила је екипа ресторана „Мила Ми“, која је у финалном мечу савладала састав „Ауто сервис Мома“ резултатом 2:1.

Голове за побједнички састав постигли су Дамјан Крагић и Бојан Товиловић, док је утјешни гол за поражени тим постигао Миле Паштар.
Треће мјесто освојио је Кафе бар „Фараон“, а на турниру је укупно учествовало девет екипа.

За најбољег голмана турнира проглашен је Владан Максимовић из побједничког састава, док су чланови другопласираног тима Миле Ковачевић и Бобан Микановић понијели епитет најбољег играча, односно стријелца турнира.

Пехаре, дипломе и новчане награде најуспјешнијим екипама уручио је начелник општине Котор Варош Зденко Сакан.

Турнир је имао и хуманитарни карактер, а током два дана трајања прикупљено је око 1.000 КМ за лијечење Вање Пејаковића, младог спортисте из Масловара који је тешко страдао на екскурзији у Италији гдје се и сада налази.

Успјешни организатори Илинданског турнира били су Савјет Мјесне заједнице Врбањци и неформална група младих.