Представом “Змајче” настављен “Варош фест”

КОТОР ВАРОШ, 29. ОКТОБРА – Трећи Фестивал омладинских позоришта “Варош фест” настављен је представом “Змајче” у извођењу Драмско-луткарског студија “Звончица” из Новог Града.

Zmajce 3

Представа, чији су аутори Милена Ђоројевић и Снежана Стјепановић, прилагођена је дјеци узраста до петог разреда основне школе.

У представи, која је синоћ одушевила најмлађе Которварошане, наступају Милица Јаковљевић, Наташа Раилић, Михаела Сладаковић, Матеа Раилић и Ана Колунџија. Стјепановићева је појаснила да представа говори о змајској породици, а акценат је стављен на поруку да је породица најважнија.

Zmajce 1

Драмско-луткарски студио “Звончица” ради непуне двије године и до сада су се представили на више домаћих фестивала.

“Варош фест” се наставља вечерас представом “Марушка Регодина” у извођењу Аматерског драмског позоришта “Јован Стерија Поповић” из Котор Вароша.