Подијељено преко 60 божићних торти

КОТОР ВАРОШ, 5. ЈАНУАРА – У оквиру акције “Поклони торту за божићну радост”, коју су покренуле директор Народне библиотеке у Котор Варошу Бојана Вученовић – Васић и предсједник Управног одбора Центра за породицу “Кућа радости” Нина Драгољевић, данас је подијељено преко 60 торти социјално угроженим породицама на подручју општине.
DSCN7494
Према ријечима Васићеве Которварошанке су показале да имају велико и хумано срце.

“Торте ћемо у току дана дистрибуирати у десет мјесних заједница и тако барем мало обрадовати суграђане слабијег имовинског стања”, поручила је Васићева и додала да поменуте породице не смију бити лишене божићних радости, а посебно њихова дјеца.

Она се захвалила свим женама и људима добре воље који су учествовали у овој акцији, члановима Мото клуба “Орлови” и начелнику општине Котор Варош Зденку Сакану, који је обезбиједио возило да торте стигну на жељене адресе.