„Тропик“ одбранио титулу

КОТОР ВАРОШ, 29. ЈАНУАРА – Екипа “Тропика” је побједом у финалу над саставом “ПЦ Јунајтед” резултатом 3:1 одбранила титулу побједника на традиционалном зимском турниру у малом фудбалу “Котор Варош 2018”.

У борби за треће мјесто “Фантоми” су савладали “Шипраге” резултатом 2:1 и тако поновили успјех од прошле године.
DSCN7650
За најбољег голмана турнира проглашен је Бојан Шкорић (Фантоми), најбољи стријелац са осам постигнутих голова је Младен Ђукић (ПЦ Јунајтед), док је епитет најбољег играча понио члан побједничке екипе Александар Тепић.
DSCN7644
Награде најуспјешнијим појединцима и екипама уручили су начелник општине Зденко Сакан и представници привредних субјеката који су подржали турнир.
Nacelnik

Одличан организатор турнира, на којем је учествовало 14 екипа, била је Јавна установа “Центар за културу, спорт и информисање” Котор Варош.