“Конференција беба” 1. јула

КОТОР ВАРОШ, 29. ЈУНА – Манифестација “Конференција беба” чији је циљ афирмисање наталитета, јачањем истинских вриједности породице, биће одржана у недјељу у Котор Варошу.

На шестој смотри беба, коју организују ЈУ “Центар за културу, спорт и информисање”, општина Котор Варош и ресорно министарство, биће изабрано трочлано предсједништво и најпородица – породица са највише дјеце што млађих годишта, који ће бити награђени.

Биће организовано и такмичење беба у пузању, испијању сокића и игра слатког изненађења.

Право учешћа у избору предсједништва имају бебе до двије године, односно оне рођене од Видовдана прошле до 1. јула ове године.

Пријаве за учешће на “Конференцији беба” биће обављено у просторијама ЈУ “Центар за културу, спорт и информисање”, а родитељи приликом регистрације беба треба да донесу родни лист или неки други документ на основу којег је могуће утврдити узраст дјетета.

За најуспјешније бебе, али и за све учеснике обезбијеђени су пригодни поклони.

Из Општинске управе Котор Варош позвали су родитеље да у што већем броју дођу на Градски трг и увеличају прву “Конференцију беба” која почиње у 19.00 часова.