Jaвни пoзив зa финaнсирaњe прojeкaтa нeвлaдиних oргaнизaциja

КOTOР-ВAРOШ, 10. oктoбрa –  Нaчeлник oпштинe Кoтoр-Вaрoш рaсписao je jaвни пoзив зa финaнсирaњe прojeкaтa нeвлaдиних oргaнизaциja из буџeтa oпштинe Кoтoр-Вaрoш – буџeтскe стaвкe удружeњa грaђaнa зa 2013. гoдину.

konkurs 1

konkurs 2

Република Српска

Општина Котор Варош

ОБРАЗАЦ ПРИЈАВЕ ПРОЈЕКТА ЗА ФИНАНСИРАЊЕ СРЕДСТВИМА ИЗ БУЏЕТА ОПШТИНЕ КОТОР ВАРОШ ЗА 2013.ГОДИНУ

ПОПУЊАВА АПЛИКАНТ

Назив пројекта
Област
Подаци о апликанту ( назив и сједиште)
Датум, број и мјесто регистрације
Адреса удружења
Е-mail апликанта
Име и презиме одговорне особе удружења
Идентификациони број
Број жиро- рачуна

Кратак опис апликанта( мисија, визија, поље дјеловања, реализовани пројекти, партнери, број волонтера, запослених и тд.)

Кратак опис пројектне идеје : циљна група,опис проблема,циљеви пројекта ( на који начин пројекат доприноси рјешавању проблема), значај пројекта, методологија, начин рада,активности на пројекту, динамика реализације , допринос стратешким циљевима и тд.

Средства потребна за провођење пројекта ( спецификација трошкова, буџет пројекта)

Подаци о особи задуженој за реализацију пројекта

Датум: _______________

МП.                                                ПОТПИС