Котор Варош: погодности за стране Инвеститоре

Котор Варош, 22. јануар – Један од приоритета општинске управе у Котор Вароши 2014. године ће наставити процес привлачења страних инвестиција.

“Инвеститори који су заинтересовани за изградњу производни погон у Котор Вароши, понудио низ погодности, а створени су предуслови за добијање градилиште, под повољним условима”, рекао је которварошкој Административна служба.

Инвеститори могу да користе објекте старе школе у сеоским мјесним заједницама, као и објекте пољопривредних задруга, и омогућити им и платити грађевинску дозволу за више рата без камате и од стране медија у српској новинској агенцији “Дое”.

Биљке страних компанија у Котор Вароши запошљава око 1.500 радника, већина њих у преради коже, механичке и дрвној индустрији.