Oкругли сто на тему „Ефективни механизми комуникације између Скупштине општине и грађана"

Oкругли сто на тему „Ефективни механизми комуникације између Скупштине општине и грађана”

Мисија ОСЦЕ-а у Босни и Херцеговини у сарадњи са Скупштином општине Котор Варош позива грађане на округли сто на тему „Ефективни механизми комуникације између Скупштине општине и грађана“, који ће се одржати 08. јуна 2015. године у просторијама скупштине са почетком у 10.00 часова.
На округли сто се позивају одборници СО Котор Варош, предсједници савјета мјесних заједница, представници цивилног друштва, медији, те сви грађани да у што већем броју дођу и узму учешћа у предвиђеној дискусији.
Планирани округли сто је прилика за све грађане општине Котор Варош да изнесу своје мишљење о постојећој комуникацији између Скупштине тј. одборника и самих грађана који су их бирали. Ово је такође и прилика да се идентификују потешкоће у комуникацији али и да се заједнички изнесу и приједлози за побољшање комуникације.

Сатница

10.00 – 10.15 Добродошлица и уводна ријеч – ОСЦЕ и Предсједник СО
10.15 – 10.30 Презентација постојећих механизама комуникације између СО и грађана – Секретар СО
10.30 – 11.00 Праксе комуникације између СО и грађана – политичке странке