Омладинска банка финансира 12 пројеката

Омладинска банка општине Котор-Варош финансираће у овој години 12 пројеката неформалних група младих, укупне вриједности 32.590 КМ.
Уговори између неформалних група младих и фондације “Мозаик” потписани су данас, а начелник општине Далибор Вучановић носиоцима активности је уручио чекове са одобреним износима за сваки појединачни пројекат.

omladinska banka2
omladinska banka5
omladinska banka6
omladinska
omladinska1
omladinska banka4

Вучановић је поздравио активно учешће младих у развоју локалне заједнице и изразио наду да ће пројекти који нису прошли овај пут бити реализовани у некој од наредних година.  За реализацију пројеката Омладинске банке општина Котор-Варош ће издвојити 9.250 КМ, фондација “Мозаик” обезбиједила је 5.960 марака, док је остатак средстава допринос из заједнице. Реализација пројеката ће почети 16. јуна и трајати до септембра, када истиче рок за завршетак пројектима планираних активности.